BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

„Semana Santa” czyli wielki tydzień po Hiszpańsku!  

  • Dodane: 02/11/2016

Święta Wielkanocne nie muszą być wcale nudne!

Święta Wielkanocne to doskonały okres na wybranie się na zagraniczne wakacje.

W 2017 roku Wielkanoc przypada na połowę kwietnia od 13.04 – 17.04. 2017.

Święta Wielkiej Nocy są w Hiszpanii równie ważne jak w Polsce, choć obchodzi się je inaczej. Najważniejszym momentem jest "Semana Santa", czyli Wielki Tydzień po hiszpańsku. To czas tłumnych malowniczych procesji, które zasłynęły na całym świecie.

"Semana Santa" to tylko jeden z przejawów hiszpańskiej kultury i tradycji, które przeżyć i poznać można tylko będąc na miejscu :-)

Wielkanoc pod palmami coraz bardziej popularna :-)

Połącz świętowanie z wypoczynkiem i poczuj wiosnę szybciej. Skorzystaj ze słońca, nabierz sił do pracy i naładuj akumulatory! Costa Brava zapewni Ci wszystko to, czego szukasz. Piaszczyste, spokojne plaże, cudowna letnia pogoda sprawią, że będzie to odpoczynek na najwyższym poziomie.

Kierunek podróży wybrany. Bilety lotnicze? Są! Upolowane w najlepszej z możliwych promocji. Towarzystwo dogadane. Nic tylko jechać i cieszyć się wyjazdem!

Idealnym rozwiązaniem może być skorzystanie z naszej oferty wynajęcia komfortowego domu, który zwiększy niezależność oraz da gwarancję niższej ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Villa Centrum del Mar.

Newsletter

O nas

Naszą pasją są podróże i sport oraz fascynacja i zamiłowanie do Hiszpanii, gdzie mieszkając kilkanaście lat mieliśmy szczęście poznać turystykę, kulturę i historię tego kraju...

Czytaj więcej

Ostatnie posty

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…