BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

 

Obóz rodzinny – zabierz rodzica jako kibica!

 

To idealna propozycja dla Rodziców, którzy chcieliby spędzić wakacje ze swoimi dziećmi, a jednocześnie móc swobodnie korzystać z uroków wakacji i z czasu wolnego.

Podczas rodzinnego campu proponujemy mnóstwo atrakcji i dla małych, i dla dużych. Wieczorami zapewniamy dyskoteki, animacje w hotelu, a także pokazy tańca Flamenco. Każdego dnia rodzice mogą spokojnie wypocząć, podczas gdy ich dzieci są pod opieką trenerów, mając swój własny plan zajęć.

To doskonała sposobność obserwowania dzieci podczas zmagania z przeszkodami, słabościami, to możliwość zobaczenia jak fantastycznie sobie radzą, jak rywalizują, jak dobrze się bawią, jak nawiązują nowe przyjaźnie.

 

 

Dla rodziców proponujemy dodatkowe wycieczki fakultatywne:

 

Średniowieczne miasteczko Tossa de Mar

Znajdująca się 13 kilometrów od Lloret de Mar. Jest to miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu pasjonatom historii. Mogą oni obejrzeć między innymi dobrze zachowaną Starówkę ze średniowiecznymi murami i wieżyczkami. Przez wielu Tossa de Mar jest uważana za jedno z piękniejszych miast świata.

Rejs statkiem do Tossa de Mar

To najlepszy sposób na poznanie uroków skalistego wybrzeża Costa Brava. Wysokie klify stykające się z morzem, małe zatoczki, przepięknie wkomponowane domy i śródziemnomorska roślinność tworzą malowniczy krajobraz wybrzeża. Przepływając przez liczne zatoczek dopływamy do Tossa de Mar, jednego z najładniejszych miejsc północnej Hiszpanii.

Montsserat

Klasztor benedyktyński, położony w masywie górskim Montserrat w Katalonii, 40 km na północny zachód od Barcelony znany z kultu figury Matki Boskiej, tzw. „Czarnulki”. Nazwa, która oznacza górę „postrzępioną”, odnosi się do malowniczych kształtów mocno zerodowanego masywu. Z pewnej odległości góra przypomina piłę, z zębami skierowanymi ku niebu. Wysokość n.p.m.: 1236 m.

Girona

Jedna z najpiękniejszych starówek w całej Hiszpanii, niepowtarzalna mieszanka stylów architektonicznych, zapierające dech w piersiach pastelowe, średniowieczne domy mieszkalne, ekskluzywne sklepy, liczne kawiarenki oraz enigmatyczna dzielnica żydowska, stanowiąca plątaninę wąskich ulic i ­schodów. Dodatkowo – największy miejski park w całej Hiszpanii, porośnięty ogromnymi platanami.

 

Newsletter

O nas

BK Turismo to nie tylko działalność, to nie tylko społeczność, ale także unikatowe wydarzenie w środowisku sportowym...

Czytaj więcej

Ostatnie posty

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…