BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

Campy ukierunkowane na rozwój umiejętności piłkarskich

  • Dodane: 12/12/2017

Umiejętności piłkarskie budują charakter w oparciu o szlachetne wartości takie jak, uczciwość, szacunek, skromność i sumienność.

Każda chwila codziennej pracy nad sobą przybliża uczestników campów, do wspólnego celu – stawania się lepszym zawodnikiem i lepszym człowiekiem.

Z myślą o fanach footballu …

 

Podczas campu, w bardzo szybkim tempie podniesiesz umiejętności. Profesjonalni trenerzy z polski i Hiszpanii nauczą Cię piłkarskich sztuczek i trików, wzmocnisz swoją kondycję, rozwiniesz zdolności gry zespołowej oraz odpoczniesz w czasie zajęć rekreacyjnych. Poziom treningów jest dostosowany do umiejętności uczestników, dlatego na camp mogą wybrać się profesjonalni gracze, jak również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z footballem.

W czasie campu trenerzy wprowadzą Cię w świat gry fair play, zasad footballu, pokażą jak należy się rozgrzewać oraz pomogą Ci zdecydować na jakiej pozycji jesteś najlepszy.

Zdecydowanie camp zaspokoi Twoją potrzebę ruchu i aktywności sportowych. Będziesz miał okazję do wielogodzinnych, intensywnych taktyczno-technicznych treningów, rozgrywania meczy i turniejów drużynowych.

Newsletter

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…