BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

Informacje dla terenerów!

  • Dodane: 10/05/2018

TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ - Nie zajmowali się Państwo nigdy organizacją wycieczki ? Nie wiedzą, jak do tego podejść ? Jakie są wymagane dokumenty, formalności oraz co trzeba zrobić, żeby impreza turystyczna doszła do skutku ? Prosimy o kontakt z naszym biurem. Wyjaśnimy krok po kroku całą procedurę oraz osobom zainteresowanym przekażemy stosowne materiały reklamowe pomagające w organizacji wyjazdu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

POŁĄCZENIE GRUP - Poszukują Państwo połączenia dla swojej niekompletnej grupy? Zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy aktualną bazę danych szkół zainteresowanych połączeniem, tymi samymi trasami i podobnymi terminami wycieczek.

SPOTKANIA Z PRZEDSTAWICIELAMI - Każdorazowo, przy podpisaniu umowy, wysyłamy swoich przedstawicieli, którzy odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące realizacji wycieczki oraz jej przygotowania. Jeśli Państwo sobie życzą - przedstawiciel biura poprowadzi spotkanie informacyjne dla rodziców i uczestników wycieczki organizowanej w Państwa szkole. Przedstawicieli - wysyłamy w każdy zakątek Polski.

PROGRAMY NA ŻYCZENIE- Jeżeli nasze standardowe programy wycieczek nie spełniają Państwa oczekiwań - przygotujemy specjalny program zwiedzania zgodnie z Państwa zamówieniem. Ustalamy dogodne warunki płatności i kompleksową obsługę przy organizacji wyjazdu. Cena wyjazdów grupowych jest uzależniona od zakresu świadczeń, standardu zakwaterowania, rodzaju środka transportu i ilości uczestników. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, aby dostosować odpowiednią ofertę wyjazdu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - gwarantujemy zadowolenie uczestników oraz wiele niezapomnianych wrażeń!

 

Z przyjemnością zrealizujemy Państwa pomysły i przygotujemy specjalną ofertę!

 

  Mail is not sent.   Your email has been sent.

Newsletter

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…