BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

 

Czym się zajmujemy i czym są obozy sportowe organizowane przez BK TURISMO?

BK Turismo jest obecnie NAJWIĘKSZYM i JEDYNYM organizatorem Obozów Piłkarskich w Hiszpanii, gdzie w przepięknej miejscowości Lloret De Mar młodzi piłkarze mogą trenować w kompleksie 14 boisk trawiastych przez cały rok! Posiadamy także dostęp do najnowocześniejszych obiektów do uprawiania siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki, akrobatyki, karate, judo itd. Od początku istnienia firmy gościliśmy ponad 7000 uczestników z ponad 80 Akademii piłkarskich. Każdgo roku w naszych obozach bierze udział ponad 4000 zawodników z całej polski i nie tylko. Bliskość morza pozwala wszystkim uczestnikom cieszyć się plażami wzdłuż Costa Brava a piękna pogoda pozwala na trenowanie w Lloret De Mar przez cały rok. BK Turismo daje Wam możliwość realizacji marzeń jako największy organizator obozów sportowych w Hiszpanii.

Kto może wziąć udział w Obozie Sportowym:

Wszystkie kluby piłkarskie, stowarzyszenia, niezrzeszone kluby – jeśli macie chęć trenować i przy okazji zwiedzić Barcelonę i stadion Camp Nou, cieszyć się piękną pogodą to jest obóz właśnie dla Was !

Kiedy są organizowane obozy sportowe?

Obozy Sportowe realizujemy przez cały rok co oznacza, że każdy termin jaki zostanie do nas zgłoszony zostanie zrealizowany!

Jakim środkiem transportu podróżują uczesnicy?

Do Lloret De Mar oferujemy transport autobusami klasy LUX co oznacza, iż każdy autobus jest najwyższego standardu oraz jest przeznaczony do długich tras posiadając pełne wyposażenie tj. Klimatyzację, WC, DVD, barek.

Obsługujemy także grupy podróżujące samolotem. Organizujemy zakup biletów lotniczych (nasz zespół ds. organizacji przelotów posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w liniach lotniczych) Organizujemy transfery lotniskowe, na boiska oraz na wycieczki fakultatywne.

Kierowcy są uprzejmi i zawsze służą pomocą!

Gdzie nocują uczestnicy?

Do dyspozycji uczestników Obozów posiadamy Hotele 3* i 4* gwiazdkowe. Cena zawsze zawiera pełne wyżywienie (3 x dziennie) oraz napoje do posiłków. Pokoje są 1, 2,3 lub 4 osobowe. Wszystkie Hotele są przez nas sprawdzone i położone do 5 minut od plaży.

Gdzie trenują uczestnicy?

Wszystkie kluby które wyjadą na Obóz sportowy z BK TURISMO będą korzystać z najnowocześniejszych kompleksów sporotwych zlokalizowanych maksymalnie 10 minut od Hotelu. BK TURISMO jako jedyna firma w Polsce organizuje treningi piłkarskie w kompleksie 14 boisk trawiastych najwyższej jakości. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż na boiskach trenuje FC GIRONA z secunda division.

Jak wygląda program wyjazdu?

Program układamy indywidualnie dla każdej z grup. Skontaktuj się z nami a nasi wyspecjalizowani doradcy przedstawią Państwu najbardziej dogodny program wyjazdu. Standardowy program trwa 9 dni.

Czy uczestnicy są ubezpieczeni?

Każdy uczestnik obozu jest objęty pełnym ubezpieczeniem NNW i KL. Dodatkowo wszycy uczestnicy są objęci opieką ze strony naszych rezydentów którzy są dostępni 24 godziny na dobę podczas każdego obozu sportowego.

Do kogo się zgłosić?

Jeśli jesteś Koordynatorem, trenerem albo masz pomysł kto chciałby skorzystać z wyjazdu organizowanego przez BK Turismo zgłoś się do nas bezpośrednio przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli jednak jesteś rodzicem lub zawodnikiem klubu i chciałbyś aby Twoje dziecko spędziło Obóz w Hiszpanii zadzwoń do nas i przekaż kontakt do trenera bądź zgłoś się bezpośrednio do swojego trenera i poinformuj go o nas!

 

 

Wypełnij formularz

 

Newsletter

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…