BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

O nas

BK Turismo jest obecnie największym Organizatorem Obozów Sportowych w Hiszpanii. Od początku istnienia firmy gościliśmy uczestników z ponad 70 Akademii piłkarskich, pływackich, zespołów koszykarskich, sekcji biegowych i klubów triathlonowych. Każdego roku w naszych obozach bierze udział ponad 7000 zawodników z całej Polski i nie tylko.  

Naszym głównym celem jest rozwój i praktyka poprzez kompleksowe, profesjonalne szkolenia piłkarskie dzieci i młodzieży, podczas campów piłki nożnej przez wykwalifikowaną polską i hiszpańską kadrę sportową. Projekt jest realizowany w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Brava, które dysponuje doskonałym zapleczem sportowo – rekreacyjnym. 

 

Dołączcie do nas ! do grona tych osób, dla których piłka nożna to pasja i nie mogą bez niej żyć!

 

Wszystkim uczestnikom gwarantujemy olbrzymią dawkę piłkarskich emocji pod okiem polskich i hiszpańskich trenerów. Dzięki obszernej bazie kontaktów i współpracy z wieloma hiszpańskimi klubami i trenerami uczestnicy campu mają możliwość rywalizacji podczas rozgrywanych meczy towarzyskich oraz możliwość udoskonalania gry podczas codziennych treningów. Mają okazję poznać taktykę najlepszych klubów w Katalonii, którzy postępują wzorem takich klubów jak FC Barcelona!

Bliskość morza pozwala wszystkim uczestnikom cieszyć się plażami wzdłuż Costa Brava a piękna pogoda pozwala na uprawianie sportów przez cały rok. Dzięki BK Turismo macie Państwo dostęp do najlepszych hoteli oraz obiektów sportowych m.in. Boisk sportowych, pływalni, sal akrobatycznych, siłowni itd. Współpracujemy z klubami sportowymi z każdej dziedziny sportowej. BK Turismo daje Wam możliwość realizacji marzeń jako największy organizator obozów sportowych w Hiszpanii.  

„Działamy z pasji dla prawdziwych pasjonatów sportu”

 

Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości usług, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfortowe warunki wypoczynku naszych klientów. Dlatego każdy nasz camp to bezpieczna i dobra zabawa, w czasie której młodzi miłośnicy sportu i podróżowania nawiązują nowe przyjaźnie, poznają historię i kulturę kraju oraz mają możliwość udoskonalania gry w piłkę nożną.

 

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby upragniony camp był spełnieniem marzeń. Dokładnie wsłuchujemy się w głosy naszych wszystkich klientów, by kolejne wyjazdy spędzone z naszym biurem były jeszcze bardziej udane. Jesteśmy zespołem doświadczonych, kreatywnych i pełnych pozytywnych emocji osób, a praca z dziećmi to nasza pasja. 

Dokumenty

Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych

Certyfikat

Newsletter

O nas

BK Turismo to nie tylko działalność, to nie tylko społeczność, ale także unikatowe wydarzenie w środowisku sportowym...

Czytaj więcej

Ostatnie posty

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…