BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

BK Turismo = BKT – bezpieczna, komfortowa turystyka.

 

To zasługa naszej kadry, doświadczonych i wykwalifikowanych osób, dla których praca z dziećmi to przyjemność. Nasza kadra to osoby z wyższym wykształceniem pedagogicznym oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi, które zapewniają mnóstwo atrakcji i zabawy, między innymi poprzez tematyczne zajęcia muzyczne, plastyczne, ciekawe programy animacyjne, które pozwalają poznać charakterystyczne cechy miejsca i kraju, w którym zorganizowany jest obóz, dyskoteki oraz dużą ilość zajęć sportowych i zawodów sportowych.

Kreatywność, pomysłowość, zaangażowanie i poczucie humoru naszej Kadry pozwalają prowadzić wyjątkowe zajęcia. Dobra zabawa, niezapomniane wrażenia, ale i odpowiedzialna opieka, dojrzałość, a przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo!

Bezpieczeństwo młodych ludzi jest dla nas najważniejsze, dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi osobami, a doskonali kierowcy naszych autokarów to osoby o ogromnym doświadczeniu. Campy młodzieżowe z BK Turismo to gwarancja wyśmienitej, bezpiecznej zabawy, oraz fantastycznego wypoczynku po trudach roku szkolnego.

 

Kadra BKT to również LEKARZE

 

Odrębną grupę naszej Kadry stanowią lekarze. Są to ludzie wysoko wykwalifikowani, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Współpracujemy z nimi przez cały rok. Dostępni są na każdym obozie w sezonie letnim i zimowym.

Newsletter

O nas

BK Turismo to nie tylko działalność, to nie tylko społeczność, ale także unikatowe wydarzenie w środowisku sportowym...

Czytaj więcej

Ostatnie posty

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…