BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

Sjesta, Fiesta i Mańana

Wakacje... czas beztroskiej zabawy, wypoczynku i relaksu, który należy się każdemu!

Gdy rok szkolny i akademicki powoli dobiega końca, dla licealistów i studentów nadchodzi czas odpoczynku po trudach nauki, prawdziwego relaksu pod słońcem oraz imprez. 

Chcemy zabrać Cię ze sobą na największą przygodę Twojego życia! Świetna zabawa, doborowe towarzystwo, sprawdzone miejscówki, a do tego najtaniej jak się tylko da – proste?

Marzycie o odpoczynku w najpopularniejszym hiszpańskim kurorcie najbardziej znanym na całym wybrzeżu Costa Brava? Jeśli tak, to ten wyjazd jest stworzony właśnie dla Was! Niezwykła kombinacja wypoczynku na plaży wraz z energiczną zabawą ze znajomymi sprawi, że będziecie miło wspominać ten czas spędzony w najbardziej temperamentnym kraju Europy. Hiszpańska zabawa słynie przede wszystkim z różnorodności, oryginalności i z tego, że kończy się dopiero późnym wieczorem :) Hasta la vista! Do zobaczenia w Lloret!

Wypełnij formularz i jedz z nami!!

Wypełnij formularz

 

 

 

Newsletter

O nas

Naszą pasją są podróże i sport oraz fascynacja i zamiłowanie do Hiszpanii, gdzie mieszkając kilkanaście lat mieliśmy szczęście poznać turystykę, kulturę i historię tego kraju...

Czytaj więcej

Ostatnie posty

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…