BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

 

Korzystaj z chwili na pokładzie największego morskiego klubu. Niesamowita sceneria i niezwykły klimat sprawią, że poczujesz luz i odpłyniesz!!!

Zobacz hiszpańską plażę z zupełnie innej perspektywy. Wejdź na pokład katamaranu i dołącz do jednej z najlepszych wodnych imprez na Costa Brava!

Będzie głośno! Odpłyń na środek morza z artystami aktywnymi na klubowej scenie, zawsze skutecznymi w przyciąganiu ludzi na parkiet :-)

Istna impreza na wodzie! Katamaran to świetny wstęp do niezapomnianego wieczoru :-)

 

Krajobrazy rozciągające się wokół wybrzeża wyglądają zupełnie inaczej, gdy spogląda się na nie z pokładu, poza tym rejsy to także opalanie się, skakanie ze statku do morza i kąpiele. 

To nie tylko rejs statkiem i plażowanie to o wiele więcej! Atrakcje jakich sie nie spodziewacie! Ta całodniowa impreza na długo zapadnie w waszej pamięci. Przygoda   rozpoczyna się od dzikiego rejsu katamaranem na jeszcze bardziej dziką plażę Porto Pi ! A to dopiero początek zabawy! Na miejscu oprócz plażowania i smażenia ciała mamy zapewnione wiele animacji i zabawy m.in. Disco z Dj’em.  Dla odwodnionych i tych, którym poziom mocy spadnie czeka pyszne jedzonko z grilla i napoje :-)

Newsletter

O nas

Naszą pasją są podróże i sport oraz fascynacja i zamiłowanie do Hiszpanii, gdzie mieszkając kilkanaście lat mieliśmy szczęście poznać turystykę, kulturę i historię tego kraju...

Czytaj więcej

Ostatnie posty

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…