BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

 

Lloret de Mar najbardziej popularna i najmodniejsza destynacja młodzieży z całej Europy!

Kochasz słońce, nadmorskie plaże, niesamowite widoki, wakacyjne lenistwo i klubowe imprezy do białego rana?

Nasza propozycja jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Zabierzemy Cię na wakacje do Lloret de Mar  - najbardziej imprezowego kurortu na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava, oddalonego od Barcelony 70 km,  która  każdego lata staje się europejską stolicą wakacyjnej rozrywki!

To zdecydowanie numer jeden na imprezowej mapie kurortów w Katalonii. Niezliczone dyskoteki oferujące zabawę do białego rana, kasyna, park wodny Water World i wiele innych rozrywek dla ciała i duszy to wizytówka tej miejscowości. Do najbardziej obleganych dyskotek należy zaliczyć St. Trop, Moby’s Disco, Tropics, CCCP Gala czy Hollywood.

Lorret de Mar jest rajem dla imprezowiczów i klubowiczów!!!

Jeśli masz duże potrzeby w tym zakresie, to możesz bawić się praktycznie non stop: popołudniami integrujemy się w hotelu, wieczorami na plaży urządzamy sobie "beforki", a pózniej wyruszamy na imprezy trwające do białego rana :-)

Specjalnie dla naszych wyjazdowiczów zorganizowaliśmy klubowe karty wstępu do Tropics, czyli największego i najsłynniejszego klubu w Lloret de Mar (tygodniowa karta to koszt tylko ok.15 euro, czyli tyle ile kosztuje pojedynczy indywidualny wstęp!!!).

Miłośnicy natury i amatorzy piękna przyrody, mogą podziwiać tu pozostałości pierwotnych widoków udając się na północną część wybrzeża, gdzie zalesione zatoczki, wysokie klify oraz zadbane plaże i przejrzysta woda, zapewniają odpoczynek na najwyższym poziomie.

 

Newsletter

O nas

Naszą pasją są podróże i sport oraz fascynacja i zamiłowanie do Hiszpanii, gdzie mieszkając kilkanaście lat mieliśmy szczęście poznać turystykę, kulturę i historię tego kraju...

Czytaj więcej

Ostatnie posty

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…