BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

Naszą pasją są podróże i sport oraz fascynacja i zamiłowanie do Hiszpanii, gdzie mieszkając kilkanaście lat mieliśmy szczęście poznać turystykę, kulturę i historię tego kraju. To połączenie doprowadziło nas do powstania BK Turismo. Zdobyte tam cenne doświadczenia do dzisiaj wykorzystujemy w praktyce, realizując i spełniając swoje  marzenia o BK Turismo.

„Działamy z pasji dla prawdziwych pasjonatów podróży”

Jesteśmy grupą pasjonatów, tworzymy wyjazdy, które gwarantują Wam najlepszą zabawę na najbardziej imprezowym i gorącym wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii :)

Robimy to co lubimy, a łącząc nasze zainteresowania z doświadczeniem i Waszymi sugestiami stworzyliśmy grupę osób, która zapewni Wam niezapomniane przeżycia!

Jednocześnie współpracujemy tylko z poważnymi kontrahentami i ośrodkami zagranicznymi, a także korzystamy z usług najlepszych przewoźników.

Staramy się, aby na żadnym wyjeździe nie zabrakło Wam atrakcji i informacji, dzięki którym będziecie mogli wybrać najlepszą formę spędzania czasu – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a jedno jest pewne, że na nudę nie macie co liczyć!!

Wyjazdy z nami to najlepszy czas na nowe znajomości i poznanie nowych miejsc w bardzo dużej grupie pozytywnych ludzi. Takie wycieczki to nie tylko super imprezy, ale także bogaty program wycieczek fakultatywnych pod opieką aktywnych koordynatorów. Oferujemy wyjazdy przez cały rok: Sylwester, Majówka, Lato, Zima.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie- proponujemy zarówno campy dla młodzieży jak i wyjazdy dla firm, szkół i osób indywidualnych.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Szereg zadowolonych klientów czego dowodem są liczne referencje.
  • Najniższa cena - nasze oferty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Możemy to osiągnąć dzięki bezpośrednim kontaktom w hotelach oraz stałej współpracy z firmami przewozowymi. Ponadto wszystkie sprawy związane z dokonaniem i potwierdzeniem rezerwacji na wyjazd zrobisz nie wychodząc z domu, przy pomocy internetu.
  • Gwarancja stałej ceny - po dokonaniu rezerwacji nie podwyższamy cen wyjazdów.
  • Oferujemy zawsze sprawdzone i rekomendowane przez nas hotele, z basenami, w pełni wyposażonymi pokojami, z bliskością do morza i do centrum miasta.
  • Podczas całego pobytu grup w Hiszpanii jesteśmy zawsze do ich dyspozycji, na bieżąco rozwiązując napotkałe problemy. Biegłość w języku hiszpańskim pozwala nam na rozwiązanie ich w szybkim tempie.
  • Programy obozów można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych oczekiwań grupy.

Jesteśmy grupą pasjonatów, tworzymy wyjazdy, które gwarantują Wam bezpieczną i najlepszą zabawę na najbardziej imprezowym i gorącym wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii.

Robimy to co lubimy, a łącząc nasze zainteresowania z doświadczeniem i Waszymi sugestiami stworzyliśmy grupę osób, która zapewni Wam niezapomniane przeżycia!

Jednocześnie współpracujemy tylko z poważnymi kontrahentami i ośrodkami zagranicznymi, a także korzystamy z usług najlepszych przewoźników. 

 

BK Turismo = BKT – bezpieczna, komfortowa turystyka.

To zasługa naszej kadry, doświadczonych i wykwalifikowanych osób, dla których praca z młodzieżą to przyjemność. Nasza Kadra to osoby z wyższym wykształceniem pedagogicznym oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Kreatywność, pomysłowość, zaangażowanie i poczucie humoru naszej Kadry pozwalają prowadzić wyjątkowe zajęcia. Dobra zabawa, niezapomniane wrażenia, ale i odpowiedzialna opieka, dojrzałość, a przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo!

Bezpieczeństwo młodych ludzi jest dla nas najważniejsze, dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi osobami, a doskonali kierowcy naszych autokarów to osoby o ogromnym doświadczeniu. BK Turismo to gwarancja wyśmienitej, bezpiecznej zabawy, oraz fantastycznego wypoczynku po trudach roku szkolnego.

Kadra BKT to również LEKARZE

Odrębną grupę naszej Kadry stanowią lekarze. Są to ludzie wysoko wykwalifikowani, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Współpracujemy z nimi przez cały rok. Dostępni są na każdym obozie w sezonie letnim i zimowym.

 

Dokumenty

 

Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych

Certyfikat

Newsletter

O nas

Naszą pasją są podróże i sport oraz fascynacja i zamiłowanie do Hiszpanii, gdzie mieszkając kilkanaście lat mieliśmy szczęście poznać turystykę, kulturę i historię tego kraju...

Czytaj więcej

Ostatnie posty

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…