BK Turismo Facebook
Zadzwoń teraz!
+48 691 183 825

 

Wycieczki Szkolne z BK Turismo to gwarancja bezpieczeństwa, odpowiednio dobranego programu i dobrej zabawy!

Zagraniczne wycieczki szkolne to nie tylko doskonały pomysł na integrację klasową z okazji powrotu do szkoły, ale także dobry sposób na świętowanie wysokich wyników w nauce czy uczczenie zbliżającego się zakończenia roku szkolnego – wybór okazji zależy jedynie od nauczycieli i podopiecznych. Wycieczki szkolne pozwalają uczniom w różnym wieku poznać kulturę innych krajów, poćwiczyć obcy język w prawdziwych sytuacjach, a także nawiązać mocniejsze więzi ze swoimi rówieśnikami. Dzięki doskonałej organizacji wycieczki dla szkół BK Turismo cieszą się nieustającą popularnością wśród nauczycieli oraz dyrektorów poszukujących inspirujących pomysłów. Obudź w młodzieży szkolnej pasję poznawania świata i podróżowania!

Zdecydowanie stawiamy na jakość. Szkolne wycieczki są organizowane przez nas ze szczególną starannością.

Dla dzieci ogromną atrakcją będzie zwiedzanie Barcelony, a wycieczka do największego parku wodnego  Water World  sprawi im radość. Szkolna wycieczka ma być przyjemnością, stąd czas trwania i dobór atrakcji dostosowujemy do wieku uczestników. Dzięki temu Państwa podopieczni wrócą z zagranicznych wojaży szczęśliwi.

Pragniemy spełnić oczekiwania nie tylko uczniów ale również samych nauczycieli!

Opracowujemy plan w zgodzie z Waszymi preferencjami, dostosowany do konkretnej grupy osób. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie planowania. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie! My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby plan wyjazdu zawierał elementy edukacyjne, zachęcające do ruchu oraz zdrowej rywalizacji. Oferta kierowana jest dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Możemy zorganizować transport z dowolnego miejsca w Polsce. Jeździmy nowoczesnymi, bezpiecznymi i komfortowymi autokarami. Jeśli zdecydujesz się na wycieczkę zagraniczną i nie chcesz tracić czasu, pomożemy w rezerwacji biletu lotniczego.

Zapomnij o nudzie, wybierz się ze swoją klasą , z których wrócicie nie tylko z wieloma pamiątkami, ale również z pięknymi wspomnieniami!

Zapraszamy do wspólnego opracowywania wycieczek! Z przyjemnością zrealizujemy Państwa pomysły i przygotujemy specjalną ofertę!

Wypełnij formularz

Newsletter

O nas

Naszą pasją są podróże i sport oraz fascynacja i zamiłowanie do Hiszpanii, gdzie mieszkając kilkanaście lat mieliśmy szczęście poznać turystykę, kulturę i historię tego kraju...

Czytaj więcej

Ostatnie posty

Napisz do Nas

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podać swój e-mail SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_VALID_ERRORS_EMAIL
Proszę podać treść wiadomość

Zadzwoń teraz! 
+48 691 183 825

Top
Używamy plików cookie by ulepszyć działanie naszej strony. Poprzez używanie strony, wyrażasz na to zgodę. More details…