Na początku marca przy Stadionie Wrocław, przy współpracy z firmą  Dabro–Bau rusza budowa naszego boiska ze sztuczną nawierzchnią. Obiekt znajdować się będzie na terenie parkingu od strony al. Śląskiej i składać się będzie z trzech placów do gry w piłkę nożną.

Każde z boisk będzie miało 24×45 metrów i będzie możliwość połączenia ich w jedno o wymiarach 70×45 metrów. Dodatkowo powstanie 6 szatni. Obiekt jest dostosowany do światowych standardów. Wykonany będzie na panelach w systemie ModuliQ, bez zastosowania granulatu i z trawą generacji 4G.

To najnowocześniejsza obecnie metoda budowy boisk sportowych. ModuliQ jest rodzajem podbudowy, który jednocześnie pełni funkcję drenażu, miękkich mat i samej nawierzchni do uprawiania sportu. Rozwiązanie zostało przebadane przez renomowane laboratorium Labo Sport. Na jakość boiska wpływa doskonała amortyzacja, która spełnia najostrzejsze wymagania FIFA. Zastosowana technologia zmniejsza ryzyko kontuzji spowodowanych treningiem na sztucznej nawierzchni.

Boiska będą oświetlone lampami o mocy 400 lux, co pozwoli na komfortowe granie także po zmroku.

Uruchomienie Factory Sport Center Stadion Wrocław wstępnie zaplanowano na marzec tego roku.

Korzystanie z boisk będzie odpłatne, a rezerwacji będzie można dokonać bezpośrednio w biurze Factory Sport Center przy boisku, telefonicznie lub przez internet.

Zapraszamy do kontaktu!

info@bkturismo.com, mob. +48 691 183 825, +48 737 320 502