RUSZYŁY ZAPISY NA OBOZY SPORTOWE 2021

Zapraszamy wszystkie kluby sportowe na obozy zagranicą z BK Turismo zarówno zimą, jak i latem. Oferujemy kompleksową organizację od A do Z, dzięki czemu nie musicie się niczym martwić, nawet wodą na treningi! Na miejscu, przez cały pobyt, koordynujemy przebieg obozu, zaprowadzamy Was na treningi, prowadzimy wycieczki oraz zapewniamy natychmiastową pomoc na miejscu w razie jakichkolwiek problemów. Dzięki kilkujęzycznemu zespołowi BK Turismo będziecie czuli się zaopiekowani oraz bezpieczni w trakcie całego wyjazdu. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie NNW i KL oraz dostęp do opieki medycznej 24/7.

Posiadamy dostęp do komfortowej i zaufanej bazy hotelowej z basenami w każdym kraju, gdzie organizujemy obozy. Całodniowe wycieczki fakultatywne po najpiękniejszych miastach Europy wzbogacą Was o nowe doświadczenia z inną kulturą oraz pamiątkowe zdjęcia w najpopularniejszych turystycznych miejscach. Zadbamy również o sportową stronę obozu gwarantując Wam treningi oraz sparingi na profesjonalnych, pełnowymiarowych boiskach piłkarskich.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej gwarantujemy Wam zwrot zaliczek w 100%, w przypadku niemożności wyjazdu z powodu Covid-19, dzięki czemu nie ponosicie żadnego ryzyka finansowego decydując się na obóz z nami.

Zapraszamy serdecznie do zapisów na wyjazd w 2021 roku do: