Czy warto jechać na obóz szkoleniowy do Hiszpanii?

Warto, naprawdę warto wybrać się na obóz piłkarski do Hiszpanii, do Loret de Mar miasteczka położonego niedaleko Barcelony. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe (hotele 3 i 4 gwiazdkowe), wyżywienie , bardzo urozmaicone , w którym każdy może dopasować do swojej diety.

W hotelach do dyspozycji jest basen, boiska do gier i zabaw rekreacyjnych i sportów uzupełniających, codzienne animacje dla dzieci i dorosłych, sale gier zręcznościowych i komputerowych. Bliska odległość do morza i piaszczyste plaże otoczone zamkami i domami na skałach tworzą niesamowity krajobraz całego miasta. Znakomita baza treningowa-14 trawiastych boisk w bardzo dobrym stanie, 2 pełnowymiarowe boiska sztuczne w tym jedno o wymiarach boiska na Camp Nou, oba boiska w zależności od potrzeb są zraszane. Dzięki operatywności właścicieli biura turystycznego BK Turismo , Malwiny i Jarka drużyny tam przebywające mają w ofercie szkoleniowej możliwości skorzystania z prowadzenia treningów przez trenerów hiszpańskich, rozgrywania meczy towarzyskich z atrakcyjnymi drużynami hiszpańskimi. Pozostawiające wiele niesamowitych wrażeń wycieczki do Barcelony i zwiedzanie Camp Nou, szaleństwa i wiele atrakcji w jednym z największych parków wodnych w Europie Water World oraz niesamowita atmosfera miasteczka LLoret de Mar, ciasnych długich uliczek, w których codziennie przemieszcza się kilka tysięcy ludzi różnej narodowości.

Bardzo ciekawą ofertą na obóz szkoleniowy jest termin zimowy, gdzie do dyspozycji jest 14 boisk trawiastych idealnie przygotowanych, warunki pogodowe, które w odróżnieniu od naszych są stabilne z temperaturą dochodzącą do 20 stopni oraz możliwość rozgrywania sparingów nie tylko z drużynami hiszpańskimi. Naprawdę polecam, byłem tam dwa razy i za każdym razem było ciekawie, atrakcyjnie, a zdobytą wiedzę na wspólnych treningach i rozmowach ( z tłumaczem Jarkiem) z hiszpańskimi trenerami staram się dzielić z zawodnikami i trenerami w Polsce.